15. Ulusal Spina Bifida Kongresi

tarafından
99
15. Ulusal Spina Bifida Kongresi

Türkiye Spina Bifida Derneği düzenli olarak yapmış olduğu Ulusal Spina Bifida kongresinin 15’ncisini bu kez 5-7 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirecek. İzmir Gümüldür’deki Denizatı Tatil Köyü’nde gerçekleştirilecek olan kongre ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde aşağıda belirtilmiştir.  

Spina Bifidalıların kendi aralarında eğlenecekleri güzel zamanlar geçirerek tanışma imkanı yakalayabilecekleri bu kongrenin oldukça başarılı sonuçları olduğu biliniyor. Türkiye Spina Bifida Derneği yalnız bu kongre değil bundan öncede birçok etkinliğe imza attığı biliniyor. Dolayısıyla buradaki amaç Spinalı kişilerin ve ailelerinin bir anlamda bilgilerinin sağlamlaşması ve kendilerini daha güvende hissetmeleridir. Katılım için randevuların alınması için son katılım tarihi aşağıda belirtilmiştir. Ancak bu seneki kongreye katılamayanlarında bundan sonrakilere katılabileceklerini de belirtmeden geçmeyelim. Hidrosefali.net olarak bizde bu Türkiye Spina Bifida Derneğine bu tür çalışmalarından dolayı başarılar dilerken destek olmak için elimizden geleni yapacağımızı belirtebiliriz.
Kongrenin Yapılacağı Mekan: Denizatı Holiday Village – Meryemana Cad. No:19 Gümüldür / İZMİR


KONAKLAMA FİYATLARI:

Konaklama fiyatları iki şekilde belirlenmiş yetişkinler için belirlenmiş olan fiyatlar şu şekildedir.
• 2 Kişilik odada KİŞİ BAŞI 2 gece 220 TL
• 3 Kişilik odada KİŞİ BAŞI 2 gece 200 TL
• Tek kişilik oda 2 gece 400 TL

Çocuklar için konaklama fiyatları ise şu şekilde belirlenmiştir.

• Ebeveyn yanında konaklayan 0-6 yaş arası 2 çocuk ÜCRETSİZ
• Ebeveyn yanında konaklayan 7-16 yaş arası çocuk 2 gece 130 TL
• 1 büyük ve 1 çocuk konaklayan odalarda minimum 2 kişilik oda ücreti ödenir.
NOT:
Fiyatlar dernek üyelerine özel olarak belirlenmiştir. Belirlenmiş ücret karşılığında faydalanılacaklar ise şu şekildedir.
Kişi başı 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği dahildir.
İlk gün otele erken girişte öğle yemeği alınırsa son gün çıkışta da ilave olarak açık büfe öğle yemeği alındığı takdirde fiyat 25 TL / kişi başıdır.
Otel konaklama ücretleri paket olmakla birlikte bir gece konaklama talebi kabul edilmeyecektir..
Günübirlik katılım yapmak isteyenler için günlük katılım ücreti 60 TL’dir. Bu ücrete öğle yemeği ve kahve arası ikramları dahildir.
Katılımda bulunmak isteyenlerin 05352730967 numaralı telefona SMS veya WhatsApp mesajı ya da bilgi@spinabifida.org.tr adresine mail atmaları gerekir. Bilgilendirme mesajı atarken aşağıdaki bilgileri kullanarak attığınızda gerekli olan tüm prosedürü tamamlamış oluyorsunuz.

• Odada konaklayan kişilerin ad ve soyadları.
• Odada konaklayacak çocukların yaşları
• Tekerlekli sandalye kullanım bilgisi
• Odalar 3 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatak şeklinde dizayn edildiği için hangi tip oda istediğiniz

SON KATILIM TARİHİ: 24 Eylül 2018

Lütfen Türkiye Spina Bifida Derneğinin faaliyetleri konferans hakkındaki bilgi ve katılımlarınızı aşağıdan bizimle paylaşır