Gizlilik Politikası

www.hidrosefali.net sitemiz siz değerli takipçilerimizin kullanım gizliliğini korumak adına aşağıda belirtmiş olduğumuz ilkeler çerçevesinde hizmet vermektedir.

Gizlilik politikamızı okuduğunuz için teşekkürleri bir borç biliriz.

Sitemizi ziyaret etmiş olduğunuz anda yalnızca sitemizi ziyaret ettiğiniz saat ve hangi sayfaları okuyorsanız onların bilgileri tutulmaktadır. Gizlilik politikamızın temeli anlaşılır olabilmektir. Ziyaretçilerimizin sitemizi ziyaret etmesiyle ilgili olarak abonelik işlemleri için hiçbir şekilde kişisel bilgileri talep edilmeyecek ve bir yerde toplanmayacaktır.

Gizlilik politikamız ile ilgili olarak gerekli tüm açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.

Sitemiz içerisinde yer alan bilgiler hidrosefali ve spina bifida hastalığının daha fazla kişiye duyurulmasını sağlamak. Site içerisindeki bilgilerin amacı toplumda hidrosefali ve spina bifida hastalığı konusunda daha ayrıntılı bilgiler sunabilmek içindir.

Sitemize gelen hiçbir ziyaretçimizin kişisel bilgileri kayıt altında değildir.

E-Posta

www.hidrosefali.net sitemiz içerisinde e-posta adresleri ile farklı hizmet verilmemektedir. İstenilen tüm bilgiler talep etmiş olduğunuz bilgiler için kullanılacak ve amacının dışında hiçbir şekilde kullanılmayıp gizliliği korunacaktır.

Güvenlik

Hazırlanmış olan içerikler ve kullanılmış bilgiler gerekli olan tedbirler alınarak hazırlanmış ve güvenlik konusunda teknoloji de takip edilerek gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanmıştır.

Gizlilik Politikasında Değişiklikler

www.hidrosefali.net  Web Yayın Kurulu ihtiyaç halinde gizlilik politikasında yeni değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Yapılan her türlü değişiklikler ise www.hidrosefeali.net gizlilik politikası bölümünde ziyaretçilere ilan edilir.

Gizlilik politikası sözleşme değildir. Sözleşme yerine kullanılamaz.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.